Programma / Uitslagen

Poule indeling Tukker Cup 2017-2018
tc17-18-poule-indeling-4.jpg.png
Bekijk het speelschema per poule hieronder
Programma Tukker Cup
soccer-ball1.png

Poule A

deelnemer24.png

SDC '12

deelnemer28.png

GVV Eilermark

deelnemer12.png

Sportlust Glanerbrug

deelnemer11.png

TVO


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 SDC '12 - TVO 7 - 0
n.n.b   GVV Eilermark - Sp. Glanerbrug  
14-11 20.00 Sp. Glanerbrug - SDC '12 1 - 5
14-11 20.00 TVO - GVV Eilermark 3 - 5
19-12 20.00 SDC '12 - GVV Eilermark  
19-12 20.00 Sp. Glanerbrug - TVO  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   SDC '12  2  6  12  1
2   GVV Eilermark  1  3  5  3
3   Sportlust Glanerbrug  1  0  1  5
4   TVO  2  0  3  12
             
soccer-ball1.png

Poule B

deelnemer2.png

Victoria '28

deelnemer21.png

Avanti Wilskracht

deelnemer15.png

GFC Goor

deelnemer9.png

SC Markelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 SC Markelo - Victoria '28 2 - 2
24-10 20.00 GFC Goor - Avanti Wilskracht 6 - 1
14-11 20.00 Victoria '28 - GFC Goor 2 - 4
14-11 20.00 Avanti Wilskracht - SC Markelo 6 - 0
19-12 20.00 Avanti Wilskracht - Victoria '28  
19-12 20.00 SC Markelo - GFC Goor  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   GFC Goor * 2 6 10 3
2   Avanti Wilskracht 2 3 7 6
3   Victoria '28 2 1 4 6
4   SC Markelo 2 1 2 8
             
soccer-ball1.png

Poule C

deelnemer4.png

HSC '21 (O23)

deelnemer5.png

Saasveldia

deelnemer22.png

Rigtersbleek (O21)

deelnemer10.png

VV Bentelo


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 HSC '21 (O23) - VV Bentelo  4 - 0
24-10 20.00 Saasveldia - Rigtersbleek (O21) 8 - 1
14-11 20.00 Rigtersbleek (O21) - HSC '21 (O23) 1 - 4
14-11 20.00 VV Bentelo - Saasveldia 1 - 3
19-12 20.00 HSC '21 (O23) - Saasveldia  
19-12 20.00 Rigtersbleek (O21) - VV Bentelo  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   Saasveldia * 2 6 11 2
2   HSC '21 (O23) * 2 6 8 1
3   VV Bentelo 2 0 1 7
4   Rigtersbleek (O21) 2 0 2 12
             
soccer-ball1.png

Poule D

deelnemer18.png

De Zweef

deelnemer23.png

Excelsior '31 (O21)

deelnemer23.png

VV Twenthe

deelnemer25.png

Hector


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 Hector - De Zweef 0 - 3
24-10 20.00 VV Twenthe - Excelsior '31 (O21) 4 - 3
n.n.b 20.00 De Zweef - VV Twenthe  
14-11 20.00 Excelsior '31 (O21) - Hector 8 - 0
19-12 20.00 Excelsior '31 (O21) - De Zweef  
19-12 20.00 Hector - VV Twenthe  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   De Zweef 1 3 0
2   VV Twenthe 1 3 3
3   Excelsior '31 (O21) 2 3 11 4
4   Hector 2 0 0 11
             
soccer-ball1.png

Poule E

deelnemer19.png

ZVV De Esch

deelnemer3.png

KVV Losser

deelnemer16.png

CVV Achilles

deelnemer22.png

SV Enter


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 ZVV De Esch - SV Enter 3 - 0
24-10 20.00 KVV Losser - CVV Achilles 3 - 0
14-11 20.00 CVV Achilles - ZVV De Esch 3 - 6
14-11 20.00 SV Enter - KVV Losser 1 - 6
19-12 20.00 ZVV De Esch - KVV Losser  
19-12 20.00 CVV Achilles - SV Enter  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   KVV Losser * 2 6 9 1
2   ZVV De Esch * 2 6 9 3
3   CVV Achilles 2 0 3 9
4   SV Enter 2 0 1 9
             
soccer-ball1.png

Poule F

deelnemer7.png

Bon Boys

deelnemer23.png

DETO

deelnemer8.png

Drienerlo

deelnemer20.png

Buurse


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 Buurse - Bon Boys 3 - 4
17-10 20.00 Drienerlo - DETO 0 - 7
14-11 20.00 Bon Boys - Drienerlo 2 - 0
21-11 20.00 DETO - Buurse 7 - 3
19-12 20.00 DETO - Bon Boys  
19-12 20.00 Buurse - Drienerlo  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   DETO * 2 6 14 3
2   Bon Boys * 2 6 6 3
3   Buurse 2 0 6 11
4   Drienerlo 2 0 0 9
             
soccer-ball1.png

Poule G

deelnemer17.png

Vogido

deelnemer14.png

DOS '37

deelnemer2.png

VV Haaksbergen

deelnemer30.png

FC Aramea


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 Vogido - FC Aramea 2 - 4
24-10 20.00 DOS '37  - VV Haaksbergen 10 - 2
14-11 20.00 VV Haaksbergen - Vogido 2 - 2
14-11 20.00 FC Aramea - DOS '37 1 - 3
19-12 20.00 Vogido - DOS '37  
19-12 20.00 VV Haaksbergen - FC Aramea  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   DOS '37 * 2 6 13 3
2   FC Aramea 2 3 5 5
3   Vogido 2 1 4 6
4   VV Haaksbergen 2 1 4 12
             
soccer-ball1.png

Poule H

deelnemer29.png

Achilles '12

deelnemer27.png

Juventa '12

deelnemer15-1.png

SC Overdinkel

deelnemer1.png

WVV '34


Dat. Tijd Thuis     Uit  
24-10 20.00 WVV '34 - Achilles '12 2 - 0
24-10 20.00 SC Overdinkel - Juventa '12 2 - 6
14-11 20.00 Achilles '12 - SC Overdinkel 0 - 2
14-11 20.00 Juventa '12 - WVV '34 1 - 3
19-12 20.00 Juventa '12 - Achilles '12  
19-12 20.00 WVV '34 - SC Overdinkel  

Stand
Pos   Deelnemer  WED  PNT  DPV  DPT
1   WVV '34 2 6 5 1
2   Juventa '12 2 3 7 5
3   SC Overdinkel 2 3 4 6
4   Achilles '12 2 0 0 4
             

1/8 finale: 6 februari 2018


1/4 finale: 27 februari 2018


Eerste 1/2 finale: 24 april 2018


Tweede 1/2 finale: 1 mei 2018


3e plaats: 23 juni 2018


Finale: 23 juni 2018

Onze sponsoren

Zoeken